Już kolejny rok CAFFE GRANO jest OFICJALNYM SPONSOREM I PARTNEREM KAWOWYM

Projektu Warszawa, czołowego klubu PlusLigi.

 

Mamy przyjemność wspierać warszawską drużynę od sezonu 2015/2016. Nasza kawa gości zarówno w biurze drużyny, jak i na każdym meczu domowym na Hali Ursynów oraz Torwarze.

Przygotowaliśmy także Klubową Kawę, której etykiety zdobią autografy zawodników i którą można nabyć zarówno w naszym jak i klubowym sklepie internetowym oraz stacjonarnym sklepie kibica na hali w dniu meczowym.

Z drużyną związani jesteśmy niemal nieprzerwalnie od sezonu 2015/2016!

Projekt Warszawa to klub piłki siatkowej mężczyzn kontynuujący bogate tradycje siatkarskie stołecznych drużyn. W 1954 r. w wielosekcyjnym Klubie Uczelnianym AZS Politechniki Warszawskiej utworzono sekcję siatkarską, z której w roku 2005 wydzielono sekcję siatkówki mężczyzn, tworząc samodzielny klub sportowy działający jako spółka handlowa. Projekt Warszawa występuje PlusLidze – najwyższej w hierarchii klasie rozgrywek ligowych w Polsce, jednej z najsilniejszych męskich lig siatkarskich na świecie. Największe dotąd sukcesy klubu to wicemistrzostwo Polski w sezonie 2018/19, brązowy medal PlusLigi w sezonie 2020/21 oraz drugie miejsce w Pucharze Challenge w sezonie 2011/12.  W Warszawie swoje wielkie siatkarskie kariery rozpoczynali m.in. Zbigniew Bartman, Karol Kłos, Michał Kubiak, Bartłomiej Lemański, Grzegorz Łomacz, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka czy Damian Wojtaszek. W stolicy grał i swoją zawodniczą karierę zakończył również legendarny rozgrywający Paweł Zagumny.

KUP KAWĘ PROJEKTU WARSZAWA