Palarnia kawy

Nasza palarnia kawy Caffe Grano mieści się w Warszawie, jednak dzięki możliwości zakupów przez internet swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski.

Z myślą o naszych Klientach, którzy cenią sobie wyrafinowany smak kawy i degustują ją każdego dnia, stworzyliśmy miejsce, w którym tworzymy kawę na miarę ich oczekiwań. W temacie kawy jesteśmy ekspertami – wiemy jak przygotować esencjonalną, aromatyczną kawę, która spełni oczekiwania każdego kawosza. W palarni kawy wypalamy kawę zawsze pod bieżące zamówienia naszych Klientów. Nasza palarnia kawy – to gwarancja najlepszego wysublimowanego smaku i aromatu. Caffe Grano dostarcza tylko świeżą kawę – przygotowuje ją nasza własna palarnia.

O naszych kawach

Naszym celem jest dostarczanie kawy maksymalnie świeżej i aromatycznej, którą wypalamy rzemieślniczą metodą mistrzowską, pod bieżące zamówienia naszych Klientów. Nasze kawy CAFFE GRANO to najwyższej jakości produkt premium w porównywalnym przedziale cenowym do popularnych na rynku marek kaw, produkowanych przemysłowo.

W odróżnieniu od kawy „przemysłowej” CAFFE GRANO charakteryzuje się świeżością, ziarnami lepszej jakości, dłuższym i dokładniejszym procesem wypalania. Przed zapakowaniem, ziarna naszej kawy odpoczywają jeszcze przez kilka dni, aby nabrać pełni aromatów i smaku.

Cały proces nadzoruje Mistrz Palenia, którego wieloletnie doświadczenie gwarantuje pewność powtarzalnej najwyższej jakości. W naszej palarni kawy nie używamy żadnych środków konserwujących przedłużających termin przydatności do spożycia.

Efektem powyższego jest kawa charakteryzująca się wyjątkowym aromatem i smakiem. Jesteśmy także członkiem SCA – Europejskiego Stowarzyszenia skupiającego firmy produkujące kawę premium, co jest gwarantem ciągłego poszerzania naszej wiedzy i potwierdzeniem wyjątkowości naszej marki.