KAWOWY BAR EVENTOWY

czyli budzący pozytywne skojarzenia element marketingu

 

Ponad 80% ludzi na świecie deklaruje, że pije kawę regularnie! Niewątpliwie świadomość Polaków w temacie kawy rośnie z roku na rok. Analizy rynku sugerują, że wybierają coraz lepsze jakościowo i droższe ziarna. Polskie palarnie podążają ścieżką rozwoju rynku piw rzemieślniczych, które stały się już ważną częścią swojej branży i stworzyły nowy segment obok produkcji przemysłowej. Widać to po wyborach konsumenckich, popularności rzemieślniczych kaw ziarnistych oraz dynamicznym rozwoju sprzedaży tradycyjnych ekspresów ciśnieniowych oraz akcesoriów do parzenia metodami alternatywnymi .

Niewątpliwie większość z nas lubi i pije kawę, a ta budzi pozytywne skojarzenia i przywołuje dobre chwile. Kawowy bar na firmowy event, szkolenie, konferencję czy targi to doskonała okazja do budowania świadomości marki, relacji i pozytywnych skojarzeń z marką.

Kawa sama w sobie jest naturalnym powodem do rozmów oraz je stymuluje – nasi Klienci odnotowali większą ilość gości oraz nawiązanych kontaktów biznesowych podczas eventów, gdzie ich stoisku towarzyszyły nasze bary.

Pokaż, że doceniasz swoich pracowników lub zaznacz ważne wydarzenie czy rocznicę swojej firmy – „Poranek z kawą” to bar kawowy w Twoim biurze, gdzie na miłe rozpoczęcie dnia nasi bariści przywitają Twoich pracowników aromatyczną kawą. To niewątpliwie podkreśli pozytywną atmosferę w pracy.

DALCZEGO CAFFE GRANO?

ŚWIEŻO PALONA KAWA. Jesteśmy palarnią kawy, co gwarantuje, że serwowana będzie maksymalnej świeżości i pełni aromatów, wypalona specjalnie na Twoje wydarzenie.

BARIŚCI. Jesteśmy grupą pasjonatów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i setkami obsłużonych eventów. Nasi bariści zagwarantują pełen profesjonalizm oraz miłą atmosferę przy barze.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, za każdym razem wspólnie analizujemy oczekiwania oraz proponujemy konkretne rozwiązania, tak aby efekt końcowy zadowolił zarówno naszych Klientów, jak i ich gości.

PERSONALIZACJA. Przygotowaliśmy bar, który możemy dowolnie personalizować. Jesteśmy w stanie zamieścić na nim dowolną grafikę czy Państwa logo, a dodatkowo wyposażyć go w brandowane kubeczki, cukry, słodycze, a także zadbać o spójny wygląd naszych baristów przez personalizowane fartuchy. Dodatkowo przygotujemy indywidualne opakowania kawy z Państwa etykietą – świetne narzędzie marketingowe, prezent dla Klientów, pracowników czy partnerów.

SPRZĘT. Pracujemy na ekspresach i młynkach renomowanych firm, które zapewniają nam najwyższą jakość serwowanej kawy oraz niezawodność. Oprócz ekspresów do serwowania pysznego pełnego espresso i kaw mlecznych, dysponujemy także akcesoriami do alternatywnych metod zaparzania, jak drip, chemex, aeropress etc.

 

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

czyli świeżo palona kawa i pozytywne wspomnienia Twoich gości

 

Decydując się na bar kawowy w Caffe Grano otrzymasz:

  • najświeższą kawę najwyższej jakości wypaloną w naszej palarni specjalnie na Twój event
  • uśmiechniętych profesjonalnych i doświadczonych baristów mówiących także po angielsku
  • dobrą atmosferę na Twoim stoisku, która pozostawi miłe wspomnienia Twoim gościom, a co za tym idzie pozytywne skojarzenia z Twoją marką i firmą, które mogą zaowocować wymiernymi korzyściami biznesowymi
  • kompleksowo brandowany bar wraz z możliwością personalizacji dodatków i akcesoriów jak kubeczki, fartuchy baristów, rollupy, itp
  • obsługę na profesjonalnym niezawodnym sprzęcie
  • możliwość stworzenia paczek kawy z firmową etykietą dla uatrakcyjnienia samego baru, ale także jako idealny biznesowy gift
  • kompleksowe menu kawowe począwszy od intensywnego, cielistego espresso, przez warianty kaw mlecznych po kawy przelewowe zaparzane alternatywnymi metodami zaparzania

 

Zapytaj o ofertę:
Daniel Kostrzewa : tel. 793 500 793 d.kostrzewa@caffegrano.pl