Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej
260,00 

Na stanie

(0)
PRZEGLĄD AUTOMATYCZNEGO EKSPRESU DO KAWY w serwisie CAFFE GRANO*Cena obejmuje: transport kurierem w obie strony za pośrednictwem kuriera DPD  diagnostykę odkamienianie (odkamieniacz wliczony w cenę) smarowanie bloku (smar wliczony w cenę) regulację młynka czyszczenie ewentualną wymianę uszczelek *CENA NIE DOTYCZY EKSPRESÓW Z ZABUDOWANYM BLOKIEM I PODŁĄCZENIEM DO WODYw celu wyceny ...
3 .890,00 

Produkt dostępny na zamówienie

(0)
Ekspres kolbowy jednogrupowy to elegancki, niewielki, ale profesjonalny model tej renomowanej marki.
4 .429,00 

Produkt dostępny na zamówienie

(0)
Ekspres Aulika Focus EVO to najnowsza odsłona sprawdzonego modelu produkowanego od wielu lat, charakteryzującego się wysoką jakością parzonej kawy oraz niezawodnością.
5 .735,00 

Produkt dostępny na zamówienie

(0)
Ekspres do kawy Saeco „Aulika Evo Top HSC“ to połączenie nowoczesności oraz solidnej i niezawodnej technologii.
5 .499,00 

Produkt dostępny na zamówienie

(0)
Saeco Aulika EVO TOP RI HSC to automatyczny ekspres do kawy, który dzięki swoim wymiarom oraz wydajności jest polecany do lokali gastronomicznych każdej kategorii.
15 .374,00 

Produkt dostępny na zamówienie

(0)
Saeco Idea Cappuccino Restyle jest profesjonalnym ekspresem do kawy, łączącym wydajność ekspresu kolbowego i łatwość użytkowania urządzeń automatycznych. Model jest szczególnie polecany do dużych biur, hoteli i lokali gastronomicznych.
6 .998,00 

Produkt dostępny na zamówienie

(1)
Saeco stworzył ekspres łączący OCS i Vending.
1 .799,00 

Na stanie

(0)
Saeco Lirika OTC to ekspres idealny dla niedużych biur i lokali gastronomicznych, jego dzienna wydajność to około 30 kaw. Dzięki temu urządzeniu będziesz w stanie przygotować dwie kawy espresso lub dwie kawy czarne po naciśnięciu dosłownie jednego przycisku.
1 .672,00 

Produkt dostępny na zamówienie

(0)
Saeco Lirika plus to ekspres idealny dla niedużych biur i lokali gastronomicznych, jego dzienna wydajność to około 30 kaw. Dzięki temu urządzeniu będziesz w stanie przygotować espresso lub kawę czarną ze świeżo zmielonej kawy pod naciśnięciu dosłownie jednego przycisku.
1 .000,00 

Brak w magazynie

(0)
Młynek dozujący M50 jest idealnym dodatkiem do profesjonalnego ekspresu do kawy SE 50.Regulacja grubości mielenia - 30 stopniowa Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą - 450 g Żarna młynka - stożkowe , stalowe Waga - 3,2 kg
2 .899,00 

Produkt dostępny na zamówienie

(0)
Kompaktowy automatyczny ekspres do kawy, który świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i małym biurze.