CAFFE GRANO młoda marka oparta, na pasji i doświadczeniu

 

 

CAFFE GRANO to młoda rozwijająca się marka, ciesząca się już dużym uznaniem wśród Klientów.

Decyzja o powstaniu naszej firmy to efekt fascynacji kawą oraz blisko dwudziestoletniego doświadczenia w branży kawowej. Jesteśmy jedną z nielicznych palarni w Polsce, która charakteryzuje kompleksowość – od aromatycznej, świeżej kawy wypalanej we własnej palarni, firmowe kawiarnie, ekipę baristów i kawowe bary eventowe, przez oficjalną dystrybucję profesjonalnych nowoczesnych ekspresów, aż po własny, niezależny, autoryzowany dział serwisu. Ta niezależność pozwala nam zachować najwyższe standardy w obsłudze naszych Klientów. Naszymi zaletami jako partnera biznesowego, są elastyczność i indywidualne podejście do każdej sytuacji podczas trwania umowy – zarówno na etapie negocjacji czy podczas trwania umowy. Dodatkowymi cechami, za które cenią nas nasi Klienci, są terminowość oraz życzliwe, partnerskie podejście do współpracy. Nasz potencjał organizacyjny pozwala nam na zoptymalizowanie procesów w przypadku mniejszych biur, jak i Klientów z rozbudowanymi strukturami w całej Polsce.

Nie stoimy w miejscu i cały czas się rozwijamy i edukujemy przez regularne uczestnictwo w szkoleniach w Polsce i podczas wizyt na plantacjach kawy na całym świecie.

JESTEŚMY CZŁONKIEM SCA Światowej Organizacji Kawy Premium

Specialty Coffee Assocation to organizacja skupiającego firmy i ludzi związanych z kawą najwyższej jakości. Począwszy od farmerów przez dystrybutorów surowego ziarna, palarnie, kawiarnie na samych baristach kończąc. Ma za zadanie prowadzić do ciągłego podnoszenia jakości kawy, rozwoju rynku kawy oraz świadomości konsumentów poprzez edukację, organizację mistrzostw baristów czy coffe roasterów oraz nowe inicjatywy aktywizujące społeczność kawową.

Nasza obecność w SCA to możliwość ciągłego rozwoju, pogłębianie wiedzy oraz wymiany doświadczeń z innymi członkami organizacji. To wszystko przekłada się na jakość naszej kawy oraz świadczonych przez nas usług.

#BUSINNESSCLASSCOFFE czyli dlaczego właśnie nam warto zaufać?

doświadczenie

ponad 20 lat doświadczenia w branży kawowej w segmencie B2B

elastyczna oferta

indywidualne podejście do Klienta na etapie negocjacji i podczas trwania umowy

kawa z własnej palarni

proces produkcji począwszy od wyboru ziaren aż po ich wypalenie, gwarantuje zachowanie zawsze najwyższej jakości

nowoczesne ekspresy

jesteśmy oficjalnym dystrybutorem czołowych marek ekspresów do kawy

autoryzowany serwis

nasz własny dział serwisu posiada autoryzację większości marek ekspresów na rynku

bezpieczna współpraca

naszym Klientom gwarantujemy m.in. prostą i czytelną umowę, stałą cenę kawy podczas trwania umowy, gwarancję jakości kawy i wymianę jej, jeżeli dostawa budzi wątpliwości

usługi dodatkowe

naszym Klientom oferujemy szereg usług, jak m.in. przypisany opiekun handlowy, infolinia 24/7, szkolenia personelu czy obsługa firmowych eventów