Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej
199,00 

Na stanie

(0)
Jak zaparzyć kawę w ekspresie ciśnieniowym lub kawiarce? Na co zwrócić uwagę, by wydobyć z ziarna to, co najlepsze? Z nami nauczysz się zaparzania kawy ciśnieniowymi metodami!
99,00 

Na stanie

(0)
Zestaw pozwala na przygotowanie kawy o wyjątkowym aromacie i bogatym smaku w prosty i szybki sposób.
122,00 

Na stanie

(0)
To połączenie to doskonały wybór dla miłośników kawy, którzy cenią sobie autentyczne i intensywne doznania smakowe. Pozwala on na przygotowanie kawy o wyjątkowym aromacie i bogatym smaku w prosty i szybki sposób.
35,00 

Na stanie

(0)
Drewniane przypinki mocowane na magnes! Estetyczne, tworzone z myślą o środowisku, idealne dla fanów kawowych specjałów.
74,99 

Na stanie

(0)
Aluminiowe kawiarki dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.Przeznaczona jest do zaparzenia 3 filiżanek esencjonalnej kawy.
90,00 106,00 

Na stanie

(0)
Kawiarka Pezzetti doskonale nadająca się do kuchenek gazowych, elektrycznych, jak i indukcyjnych.Dostępna w dwóch rozmiarach, dając możliwość przygotowania czterech lub sześciu filiżanek aromatycznej kawy!
59,00 

9 w magazynie

(0)
Pierwszy podręcznik Barista na poziomie podstawowym stworzony przez Błażeja Walczykiewicz z Coffee Support na potrzeby osób, które rozpoczynają swoją przygodę z kawą i pracą w kawiarni.